Bestyrelsen

Formand


Holger Holm


Mobil: +45 29 63 03 13

E-mail: hbholm@privat.dk



Ansvarlig for:

-Ansatte og freelance ansatte

-Handicapafdeling

-Kontakt til kommune, distrikt 8 under DRF


Bestyrelsesmedlem


Bolette Frandsen


E-mail: bolette@frandsen3a.dk


Ansvarlig for:

-Sporten

-Juniorudvalg


Bestyrelsesmedlem


Edith Lund

E-mail: e.e.lund@live.dk


Ansvarlig for:

-Støtteklub

-Handicap ridning



Næstformand


Belinda Kramer


Mobil: +45 27 51 36 47

E-mail: belindakramer36@gmail.com


Ansvarlig for:

-Sporten

-Kontakt til kommunen, distrikt 8 under DRF



Bestyrelsesmedlem


Ronni Pedersen


E-mail: ronni78@mail.dk


Ansvarlig for:

- Ridehaller, vandingsanlæg

- Sikkerhed

- Årsplan aktiviteter, arrangementer

 

1. suppleant


Anette G. Bürgel


E-mail: anette@burgel.dk


Ansvarlig for:



Kasserer


Evald Nielsen


Fastnet: +45 74 64 64 54




Ansvarlig for:

-Økonomi: bank debitorer/kreditorer og lønregnskab

-Ansatte og freelance ansatte

-Stalddrift, løbefold, stald, mødding, gødningsplan


Sekretær


Dennis C. Lorenzen


Mobil: +45 6069 1382

E-mail: dc.lorenzen@gmail.com


Ansvarlig for:

- Hjemmeside

- Årsplan,

- Aktiviteter & arrangementer

-Sponsorer


2. suppleant


Jette Jensen

E-mail:jetten_79@hotmail.com


Ansvarlig for:




Tinglev Rideklub J. Schilgen Vej 4, 6360 Tinglev

Telefon: +45 74 64 37 10

CVR nr: 97530750


Ring til:

Daglig leder Karin: +45 23 27 22 30

Send mail til Daglig leder

Formand Holger:   +45 29 63 03 13

Send mail til Formanden

Følg os på Facebook

© All Rights Reserved Tinglev Rideklub

CVR nr: 97530750